Vstoupit do obchodu

Doprava a platba

Děkujeme, že jste navštívili náš eshop.

Prosíme, abyste knihy při volbě platby předem uhradily do konce daného měsíce, v němž knihy objednáte. Neuhrazené objednávky budou jinak stornovány.

Tento eshop slouží k prodeji knih Marcelka z hor, Marcelka z hor 2 a Marcelka z hor 3.
Tyto knihy můžete zakoupit i na seminářích a setkáních s Marcelkou a jejím manželem Romkem, anebo v prodejnách uvedených v seznamu v záložce Knihy Marcelka z hor
.


Česká republika

 • Platba předem na účet – levnější varianta.
  Platbu uhraďte na účet číslo: 0679763193/0800.
  Prosíme o pečlivé vyplnění variabilního symbolu, abychom mohli vaši platbu správně přiřadit.
  Jako variabilní symbol slouží číslo objednávky.
 • Dobírkou – cena poštovného je v tomto případě vyšší o cenu za dobírku.


Slovenská republika

 • Objednávky budou řešeny individuálně, v případě zájmu pište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.pro přidělení variabilního symbolu a informaci o částce k zaplacení. Knihy vám zašleme po zaplacení předem na eurový účet u Fio banky 2600707711/2010. U této platby je třeba uvést IBAN CZ8220100000002600707711, BIC kód FIOBCZPPXXX.
 • Ceny (Slovensko):  jedna kniha 10 EUR + poštovné a balné (1 ks: 10 EUR, 2 až 3 kusy: 15 EUR a 4 až 6 kusů 25 EUR.).

   

Vaši objednávku vyřídíme v nejbližším možném termínu.

Vaše osobní údaje (jméno, adresa, email) jsou u nás v bezpečí a jsou zpracovávány podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy.


Důležité upozornění
: Při testování eshopu jsme zjistili, že potvrzené objednávky odesílané automaticky zákazníkům na jejich emailové adresy (a následně také faktury), padají někdy do spamu (především jde o emailové adresy na  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.). V případě, že vám potvrzená objednávka nedorazí do cca 2 hodin od objednání do složky doručená pošta, prohlédněte si, prosíme, také složku spam. V případě, že vám objednávka nedorazí, pište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Děkujeme za pochopení.

V únoru 2021 vyšly všechny tři knihy rozhovorů s Marcelkou z hor elektronicky ve formátech Epub a Mobi. Objednávky na www.kosmas.cz.

Vstoupit do obchodu

Články, fotky, videa

Kontakt

Mgr. Věra Keilová – Duha

Telefon: +420 725 590 599
Email: vkeilova@seznam.cz
Website: www.verakeilova.cz