Marcelka z hor 3

Kniha Marcelka z hor 3V pátek 22. dubna 2016 jsem si v tiskárně Finidr v Českém Těšíne vyzvedla třetí knihu rozhovorů s Marcelkou z hor. Přináší odpovědi na otázky, které zazněly v průběhu roku na setkáních a seminářích v Čechách i na Slovensku. Týkaly se partnerských vztahů, výchovy dětí, ale také současného dění ve světě a mnoha dalších témat každodenního života.

 

 

 

 Marcelka z hor 2

Kniha Marcelka z hor 2Pokračování prvního dílu, které vyšlo v lednu 2015, přináší odpovědi na další otázky související s mystériem života a také se zde objevují témata zcela nová. Týkají se například hojnosti, financí, politiky, ale i smrti a výkladu jinotajů z Bible. Marcelka přitom čtenáře opět vede k poznání sebe sama jako kapičky čirého Vědomí, jež při poznání Pravdy a tak zvaném probuzení splyne s oceánem.

 

 

 

Marcelka z hor

Kniha Marcelka z hor28. února 2014 vyšla kniha o cestě sebepoznání tak, jak nám ji s velkou láskou předává Marcelka. Kniha si nachází svou cestu k bytůstkám ze všech koutů naší země a žije svým vlastním životem. Obsahuje 32 kapitol a další, které se nevešly, čekají na svoji příležitost někdy příště.

 

 

 

Rok 2012 – Šance pro každého

vydala Vydavatelská společnost Meduňka v roce 2011

Kniha Rok 2012 - Šance pro každéhoTento rok měl být podle mnoha proroctví, ale i matematických výpočtů jakýmsi předělem v lidských dějinách a bezesporu jím byl, i když na první pohled to našim očím zjevné nebylo. Změny se měly odehrát především v nás samotných a podle všeho opravdu nastaly. V naší galaxii Mléčná dráha došlo v roce 2012, jenž byl pomyslným středem dlouhodobého procesu, k nebývalému jevu, což mělo vliv nejen na dění na Zemi, ale také na náš posun vědomí přinášející naději na lepší svět. V knize jsem si o tom povídala s astroložkou Věrou Várady, vědmou Zuzanou Antarés a duchovními učiteli Martinem Kolou a Vladimírem Kafkou.

 

 

Osud máme ve svých rukou

vydala Vydavatelská společnost Meduňka v roce 2009

Kniha Osud máme v svých rukouJde o knížku rozhovorů se známými věštkyněmi a kartářkami, které jsou zaměřeny na osudové předurčení našich životů. Z rozhovorů vyplynulo, že osud máme ve svých rukou sami. O tom, jak náš život bude pokračovat, rozhodujeme každým okamžikem. Představuje to velkou zodpovědnost a vědomé rozhodnutí pro konání ve jménu lásky a dobra. Známé věštkyně – Dagmar Kludská, Anna Bělohradská, Markéta Vostrá a Zdena Weinrichová se v knize se čtenáři také podělily o dávná moudra a cenné životní zkušenosti.

 

 

Čemu věří slavní aneb Celebrity mluví o své duši

vydalo nakladatelství Alternativa v roce 2005

Kniha Čemu věří slavní aneb Celebrity mluví o své dušiVe své první knize rozhovorů jsem v roce 2005 zpovídala dvanáct českých celebrit z řad slavných herců a zpěváků, ale také nejlepšího světového hokejistu Jaromíra Jágra na téma věcí mezi nebem a zemí. Věděla jsem, že k nim mají blízko, a rozhodně mají o co se podělit. Svěřili se mi s tím, jaké se jim přihodily zdánlivě nevysvětlitelné věci, jaké mají zkušenosti s alternativní medicínou, co pro ně znamená víra atd. Zpěvačka Hana Zagorová prozradila, že je členkou Svazu českých léčitelů, Vladimír Hron hovořil o vlastních zkušenostech s astrálním cestováním a Michal David zase vyprávěl, co zažil při regresivní terapii, kdy nahlédl do svých minulých životů. V knize se však dozvíte i mnoho dalšího.

Články, fotky, videa

Kontakt

Mgr. Věra Keilová – Duha

Telefon: +420 725 590 599
Email: vkeilova@seznam.cz
Website: www.verakeilova.cz