Seznam článků

Rok 2019

Rozhovor s prof. Janem Rakem

Jan Rak

O životě a kvantové fyzice v praxi s prof. Janem Rakem.

 

 

 

Rozhovor s Josefem Formánkem

Formanek

S autorem několika bestsellerů jsme si povídali nejen o víře.

 

 

 

 

 

 

Rozhovor s MUDr. Tomášem Lebenhartem

Lebenhartem

Za známým lékařem, který se věnuje celostní medicíně, jsem jela do Klatov.

 

 

 

 

 

 

Rozhovor s MUDr. Janem Vojáčkem

Vojacek

Povídání o funkční medicíně s MUDr. Janem Vojáčkem.

 

 

 

Reportáž ze setkání s Moojim

Mooji

V lednu 2019 vyšla moje reportáž ze setkání s duchovním mistrem Moojim.

 

 

 


Rok 2018

 

Rozhovor s Dr. Bruce Liptonem

Bruce Lipton

Biolog Dr. Bruce Lipton odpověděl na moje otázky před první návštěvou ČR v říjnu 2018.

 

 

 

Rozhovor s RNDr. Václavem Cílkem

Vaclav Cilek

S RNDr. Václavem Cílkem jsme si povídali o změnách na Zemi i ve společnosti.

 

 

 

Rozhovor s MUDr. Jozefem Luckým

Jozef Lucky

V únorové Meduňce jsem si povídala s MUDr. Jozefem Luckým.

 

 

 

Rozhovor s dr. Raymondem Moodym

Ludmila Bendová

Pohlazením pro mě bylo setkání a rozhovor s dr. Raymondem Moodym.

 


Rok 2017

Povídání s MUDr. Ludmilou Bendovou

Ludmila Bendová

V jedné z podzimních Meduněk jsem si povídala s nestorkou čínské medicíny u nás MUDr. Ludmilou Bendovou.

 

 

 

Nemoc jako rozhovor s Bohem - Zdeňka Pohlreichová

Zdeňka Pohlreichová 

V podzimním ZENU vyšlo moje povídání se Zdeňkou Pohlreichovou.

 

 

 

Síla před rozpukem - Mgr. Jarmila Podhorná

Jarmila Podhorná 

Článek s názvem Síla před rozpukem z letního ZENU je věnovaný gemmoterapii, bylinám a Mgr. Jarmile Podhorné.

 

 

 

Povídání s konopnou doktorkou MUDr. Janou Budařovou

Jana Budařová

Konopná doktorka MUDr. Jana Budařová v jarním vydání časopisu Zen vysvětluje, co všechno dokáže konopí. Nyní je Jana na mateřské dovolené a svého druhého syna porodila doma v koupelně, ovšem o tom snad až někdy příště.

 

 

 

 

Rozhovor s Petrou Špindlerovou

 Petra Špindlerová

Zábavné povídání s herečkou Petrou Špindlerovou o józe a cestách do Indie jsem připravila pro magazín Moje zdraví. Můžete si ho přečíst zde.

 

 

 

Reportáž o stavění ze slámy

Tom Rijven

Pro březnovou Meduňku jsem připravila reportáž o tom, jak jsem si na workshopu vedeném Holanďanem Tomem Rijvenem vyzkoušela stavění slaměného domu. Dozvěděla jsem se nejen to, co to obnáší po stránce teoretické a praktické, ale také jak si tento trend stojí ve světě. Reportáž najdete zde.

 

 

Miloš Forman

Miloš Forman

Při příležitosti 85. narozenin režiséra Miloše Formana jsem ráda zavzpomínala na naše setkání v článku, který si můžete přečíst zde:
Miloš Forman rozhovor - část 1
Miloš Forman rozhovor - část 2

 

 

Rozhovor s Gabrielou Filippi

Gabriela Filippi

V rozhovoru s herečkou Gabrielou Filippi, zakladatelkou Léčivého divadla, se dozvíte, jak, kdy a s jakým cílem toto divadlo vzniklo. Zároveň však Gabrielu poznáte také jako vášnivou vyznavačku zdravé výživy a jógy. Rozhovor, který vyšel v lednové Meduňce roku 2017, si můžete přečíst zde.

 

 


Rok 2016

Článek o výživě pránou a pránistech

Henri Monfort

V posledním čísle magazínu Zen v roce 2016 vyšla reportáž, kterou jsem napsala o výživě čirou pránou a lidech, kteří ji praktikují. Je mezi nimi nejen Francouz Henri Monfort (na fotografii), ale také Jana Tillová. Žije v Nebeské Rybné v Orlických horách, kde jsem ji také navštívila. Článek si můžete přečíst zde.

 

 

Rozhovor s Kateřinou Macháčkovou

Kateřina Macháčková

Herečka Kateřina Macháčková se čtenáři prosincové Meduňky podělila o to, jak tráví Vánoce a co pro ni tyto svátky znamenají. A také jsme si povídaly o záhadných jevech v jejím životě a osudových setkáních. Rozhovor si můžete přečíst zde.

 

 

 

 

Rozhovor s Václavem Vydrou

Václav Vydra

S legendou českého porodnictví a ženského lékařství MUDr. Václavem Vydrou z Aše jsme si povídali nejen o současné stále rostoucí neplodnosti, ale také o tom, jak v tomto případě postupovat z hlediska alternativní a celostní medicíny. MUDr. Václav Vydra patří k našim průkopníkům akupunktury a homeopatie. Rozhovor, který vyšel v říjnové Meduňce, si můžete přečíst zde.

 

 

Rozhovor s Jarmilou Klímovou

Jarmila Klímová

V magazínu ZEN, který je periodickou přílohou ekonomického deníku E 15, jsem v září 2016 publikovala rozhovor s psychosomatickou lékařkou MUDr. Jarmilou Klímovou. Věnovaly jsme se v něm dlouhověkosti a skutečnému potenciálu lidského těla. Přečíst si ho můžete zde.

 

 

 

Rozhovor s Stanislavem Bernardem

Stanislav Bernard

Do stylového měsíčníku Zen, jenž je přílohou deníku E 15, jsem připravila rozhovor s pivovarníkem Stanislavem Bernardem, který v létě roku 2015 navštívil i Marcelčinu chaloupku. I on se vydal na cestu sebepoznání. Rozhovor o tom, co ho k tomu dovedlo a jaká je jeho praxe, si můžete přečíst zde.

 

 

 

Rozhovor s Janou Vlkovou

Jana Vlkova

Do květnové Meduňky jsem připravila rozhovor s propagátorkou tzv. kytkožroutství Janou Vlkovou. Je v něm mnoho zajímavostí o květeně kolem nás, zejména té jarní, která může zpestřit a ozdravit náš jídelníček. Rozhovor si můžete přečíst zde.

 

 

 

 

Rozhovor s Viliamem Poltikovičem

Viliam Poltikovič

Do lednové Meduňky jsem připravila rozhovor s režisérem Viliamem Poltikovičem. Odpovědi na otázky týkající se času, prostoru a vesmíru nejprve hledal na studiích jaderné fyziky, ale záhy přešel na FAMU. Doposud natočil více než sto padesát filmů převážně s duchovní tématikou. Mimo jiné se v rozhovoru také dozvíte, co obnáší natáčení s dalajlamou, jaká témata režiséra oslovují právě nyní a jakým způsobem pracuje sám na sobě. Rozhovor si můžete přečíst zde.

 

 


Rok 2014

Brandon Bays

Brandon Bays

Brandon Bays je učitelkou v oblasti léčení těla mysli. Před lety se bez operace a léků během sedmi dnů uzdravila z onkologického onemocnění a poté sestavila metodu zvanou Cesta. Umožňuje lidem, aby objevili vlastní pramen lásky, který léčí na buněčné úrovni.

 

 

 

 

Dalajlama

Dalajlama

V prvním čísle Meduňky roku 2014 jsem psala o tom, co na mě zapůsobilo nejvíce při setkání s dalajlamou během jeho veřejných setkání v Praze. O sobě mluvil jako o nejposlednějším z posledních a zdůrazňoval, že i kdybychom leželi na nejpohodlnější pohovce světa a měli přitom rušivé emoce, šťastni nebudeme.

 


Rok 2013

Rozhovor s Miguelem Ruizem

Miguel Ruiz

Na podzim roku 2012 jsem se v Praze zúčastnila semináře s Donem Miguelem Ruizem a ještě mě s ním vyfotili. Tento rozhovor vyšel v únorovém čísle Meduňky v roce 2013.

 

 

 

Rozhovor s Liborem Malým

Libor Maly

Na podzim 2013 jsem napsala rozhovor s vizionářem a filantropem Liborem Malým o ekonomice daru, v níž se pojí ekonomická věda s duchovními principy. V masmédiích byl však odmítnut, a proto vám jej nabízím zde. Mimo jiné se v něm věnujeme i vztahu mezi štěstím a penězi.Rozhovor si můžete přečíst zde.

 

 


Rok 2012

Lorna Byrne

Lorna Byrne

S autorkou světových bestsellerů Andělé v mých vlasech a Schody do nebe, irskou mystičkou a spisovatelkou Lornou Byrne jsem se na povídání sešla v Dublinu. Rozhovor jsem s ní připravila pro vánoční vydání Meduňky.

 

 

 

 

Naomi Aldort

Naomi Aldort

Když autorka knihy Vychováváme děti a rosteme s nimi navštívila Prahu, sešly jsme v kavárně Slavii, abych ji představila čtenářům Meduňky. Povídaly jsme si o tom, že nový přístup k dětem je o jiné odpovědi na jejich projevy, kdy s nimi nemanipulujeme a vždy pro ně máme lásku.

 

 

 

 

Luisa Muratori

Luisa Muratori

Italská mystička a planetární aktivátorka Luisa Muratori k nám přijíždí pravidelně v rámci Školy vyššího vědomí manželů Kubasových ze Sudislavi v Orlických horách. Mimo jiné jsme si povídaly o změně, kterou přinesl rok 2012, o planetě Zemi a překonání strachu.

Články, fotky, videa

Kontakt

Mgr. Věra Keilová – Duha

Telefon: +420 725 590 599
Email: vkeilova@seznam.cz
Website: www.verakeilova.cz